Tekil Mesaj gösterimi
Alt 29-Ağustos-2009, 12:25   #1 (permalink)
Tugay NAYKI
Bizim Coğrafya Yöneticisi

Ad- Soyad: Mustafa Yıldız
Teşekkürleri: 2.435
1.608 mesajına 9.665 kere teşekkür edildi.
Standart Üniversitelerimizde Bulunan Coğrafya Bölüm ve Ana Bilim Dalları..

• İstanbul Üniversitesi, Edebiyat Fakültesi, Coğrafya Bölümü
• İstanbul Marmara Üniversitesi, Atatürk Eğitim Fakültesi, Coğrafya Eğitimi Bölümü
• İstanbul Fatih Üniversitesi, Fen -Edebiyat Fakültesi, Coğrafya Bölümü
• Ankara Üniversitesi, Dil Ve Tarih-Coğrafya Fakültesi, Coğrafya Bölümü
• Gazi Üniversitesi, Gazi Eğitim Fakültesi, Coğrafya Eğitimi Bölümü
• İzmir Ege Üniversitesi, Edebiyat Fakültesi, Coğrafya Bölümü
• İzmir Dokuz Eylül Üniversitesi, Buca Eğitim Fakültesi, Coğrafya Eğitimi Bölümü
• Erzurum Atatürk Üniversitesi, Fen-Edebiyat Fakültesi, Coğrafya Bölümü
• Erzurum Atatürk Üniversitesi, Kâzım Karabekir Eğitim Fakültesi, Coğrafya Eğitimi Bölümü
• Afyon Kocatepe Üniversitesi, Fen-Edebiyat Fakültesi, Coğrafya Bölümü
• Afyon Kocatepe Üniversitesi, Uşak Eğitim Fakültesi, İlköğretim Eğitimi Bölümü, Coğrafya Anabilim Dalı
• Balıkesir Üniversitesi, Necatibey Eğitim Fakültesi, Coğrafya Eğitimi Bölümü
• Süleyman Demirel Üniversitesi, Burdur Eğitim Fakültesi, Sosyal Bilimler Bölümü, Coğrafya Anabilim Dalı
• Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi, Eğitim Fakültesi, Sosyal Bilimler Eğitimi Bölümü, Coğrafya Anabilim Dalı
• Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi, Fen-Edebiyat Fakültesi, Coğrafya Bölümü
• Diyarbakır Dicle Üniversitesi, Eğitim Fatültesi, Coğrafya Eğitimi Anabilim Dalı
• Atatürk Üniversitesi, Erzincan Eğitim Fakültesi Sosyal Bilimler Eğitimi Bölümü, Coğrafya Anabilim Dalı
• Elazığ Fırat Üniversitesi, Fen-Edebiyat Fakültesi, Coğrafya Bölümü
• Isparta Süleyman Demirel Üniversitesi, Fen-Edebiyat Fakültesi, Coğrafya Bölümü
• Kahramanmaraş, Sütçü İmam Üniversitesi, Fen-Edebiyat Fakültesi, Coğrafya Bölümü
• Konya Selçuk Üniversitesi, Eğitim Fakültesi, Coğrafya Eğitimi Bölümü
• Niğde Üniversitesi, Eğitim Fakültesi, Coğrafya Eğitimi Anabilim Dalı
• Samsun 19 Mayıs Üniversitesi, Eğitim Fakültesi, Coğrafya Eğitimi Bölümü
• Şanlıurfa Harran Üniversitesi, Fen-Edebiyat Fakültesi, Coğrafya Bölümü
• Trabzon Karadeniz Teknik Üniversitesi, Fatih Eğitim Fakültesi, Coğrafya Eğitimi Bölümü
• Van Yüzüncü Yıl Üniversitesi, Fen-Edebiyat Fakültesi, Coğrafya Bölümü
• Hatay M.Kemal Üniversitesi, Fen-Edebiyat Fakültesi Coğrafya Bölümü

Nihat GENÇ

Cumhuriyet onurla yaşar! Cumhuriyet bağımsızlıktır, onurumuzdur, dirliğimizdir, bereketimizdir, Nasrettin Hoca'dır, Yunus Emre'dir, bütün bu değerleri çocuklarımıza anlatmaktır. Onur ve şeref kazınmış ve çıkartılmıştır bu topraklardan. Böyle cumhuriyet olacaksa hiç olmasın, yıkılır bir tanesi daha yapılır.

Nihat GENÇ
[/SIZE]

Konu Tugay NAYKI tarafından (13-Mayıs-2014 Saat 21:37 ) değiştirilmiştir.
Tugay NAYKI isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Tugay NAYKI kullanıcısına teşekkür eden 9 üye:
Ayşenur KILIÇ (30-Ağustos-2010), çiğdem koparan (13-Mayıs-2014), Fatih GÜRIŞIK (08-Temmuz-2010), guti34 (18-Ağustos-2010), hasanoğlan (21-Şubat-2012), laz ismail (13-Mayıs-2014), NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE! (13-Mayıs-2014), rüya01 (06-Temmuz-2010), SİMAY (09-Temmuz-2010)