Tekil Mesaj gösterimi
Alt 14-Şubat-2010, 16:03   #4 (permalink)
zumrut_
Zümrüt Üye

zumrut_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Ad- Soyad: zumrut
Teşekkürleri: 1.215
762 mesajına 2.493 kere teşekkür edildi.

SoneR ™ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Zümrüt hanım çok teşekkür ederim bu bilgiler için. Bu Dünyada bizlerde yaşıyoruz ama sanki sadece kendilerinmiş gibi herşeyi yapıp bize bir açıklama yapmazlar.
.............iyide bizler gibi kör bakısla yaşayan insan topluluğuna açıklasalar ne olur açıklamasalar ne olur . akşam haberlerini kaç kişi izler? gerçi haberlerde haber olsa barı. ama genede ip uclarından gidisatları anlarsın . bırakın bu gibi haberleri kendi burnumuzun ucundA NE OLUĞ BİTTİGİNDEN haberdar değiliz.etrafımıza bir göz atalım. biz insanların ılgi alanları ne? lay lay loy lom veya tek yönlü şartlandırılmş insan ordusu piyonlar kuklalar kuklaların arkasındakı kuklacılar hay huy gidiyoruz işte ......soner bey sonuç olarak bu haberi duydunuz işte. demekki duyurmuşlar şuna inanıyorum dünyada saklı bir şey yoktur yeterki araştırmacı ruhumuz meraklı ilgi alanlarımız olsun.değilmi. bu gün biraz çok konuştum ağıra kaçtıysa bizim coğrafyadan özür dilerim . hay allah şimdi aklıma geldi bugun de sevgili günümü ne ? boş işler müdürlüğü , akıllıların parayı insan cebinden cekme günü desek . benimde bula bula bu gündemi konuşacagim tuttu. ama emek verdim yazdım silemem......zümrüdüanka
zumrut_ isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla