Tekil Mesaj gösterimi
Alt 05-Kasım-2009, 01:30   #19 (permalink)
zumrut_
Zümrüt Üye

zumrut_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Ad- Soyad: zumrut
Teşekkürleri: 1.215
762 mesajına 2.493 kere teşekkür edildi.
Standart ben boyle dusunuyorum o kadar

[QUOTE=gunban;11239]Başbakanımız ''ben olmam'' diyor. Muhtemelen Cumhurbaşkanımızda aynı düşüncededir. Başka ne gelişme olabilir ki?
gunban bey. yazimin basindaki dunya denesin kelimesinin icinde dusuncem.basbakan olmam dedi diye, dunyada bu konu hakkinda yeni aciklamalar olmayacak anlamina gelmez. neden olmam dedi peki? bu demek degildirki zararli. oyle ise ulkeye sokturmazdi .benim fikrim insanlar olsun ileride yararini zararini goreyim duyayim ona gore olurum olmam kastettim hepsi bu.tibbi konularda oldukca merakli hassas takipciyimdir.asi defterim vardir .karma asi sitma difteri tatanoz filan 10 yilda bir ..5 yilda bir yapilan cok onemli zature asisi ?ve 6 ayda bir tum kan tahlilleri ve her sene grip asisi vurdururum esas bunlar cok onemli ..bu arada berlinden arkadaslarla konustum cevrelerinde 3 kisi semtlerinde 27 kisi domuz girbi olmus ama olen filan yok tedavi olmus herkez isinde . ordaki doktora soracaklar bu domuz gribi asisi hakkinda dusunceleri,detayli bilgi alacagim . bu arada domuz giribinden olursem oleyim korku olume care degil .insanlar amma korkutuluyor.tellal dolu ulkede . lutfen zature asisi olun arastirin bana hak verirsiniz ......zumruduanka
zumrut_ isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla