Tekil Mesaj gösterimi
Alt 12-Kasım-2009, 10:54   #12 (permalink)
Cahit ERAYDIN
Bizim Coğrafya Yöneticisi

Cahit ERAYDIN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Teşekkürleri: 565
836 mesajına 4.324 kere teşekkür edildi.

Enes önerilerin çok teşekkür ederim,ben problemi çözdüm çök sağol.Yeni sürümün yüklenmemesinin sebebi eski dosyaların hala duruyor olmasıymış,oysaki ben eski sürüm dosyalarını kaldırmıştım,fakat yeni sürümü yüklemeye çalıştığımda bende mesengerin olduğunu yazıyor onun yüklemesini yapmıyor yüklediği diğer dosyalarıda yükleme bittikten hemen sonra geri alıyordu, eski dosya vardı çok ilginçtir arama yaparak aradığım halde ben onu bir türlü bulamıyordum ,ilk defa karşılaştığım bir şey olduğu için çok uğraştım.
Sonunda netten çok küçük bir program indirerek bulamadığım eski messenger dosyalarını bularak bir bir sildim ve yeni sürümü yükledim eski sürüm dosyaları olmadığından yüklemede problem olmadı ve sorun kökten halloldu ,ama iki gündür bunla uğraşıyordum
Bütün bu şeraitten daha elim ve daha vahim olmak üzere, memleketin dahilinde, iktidara sahip olanlar gaflet ve dalalet ve hatta hiyanet içinde bulunabilirler. Hatta bu iktidar sahipleri şahsi menfaatlerini, müstevlilerin siyasi emelleriyle tevhit edebilirler !!!

KEMAL ATATÜRK

Öğretmenler ; Cumhuriyet sizden fikri hür,vicdanı hür,irfanı hür nesiller ister
KEMAL ATATÜRK
Cahit ERAYDIN isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Cahit ERAYDIN kullanıcısına teşekkür edenler:
Enes Delebe (12-Kasım-2009)