Tekil Mesaj gösterimi
Alt 13-Kasım-2009, 20:57   #35 (permalink)
Cahit ERAYDIN
Bizim Coğrafya Yöneticisi

Cahit ERAYDIN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Teşekkürleri: 565
836 mesajına 4.324 kere teşekkür edildi.

zumrut_ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
cahıt BEY devamlı kararsız oldugunuzu yazıyorsunuz bugun berlınden organ naklı olmus bır tanıdıgımla konustum bu konu hakkında. kışi omur boyu denetım altında hastanenın malı yanı en ufak bır grıpte derhal hastaneye gıtmesı tembıhlenmıs ve gıder orda duzelene kadar kalır .kısıyı bılhassa tanıttım onun agzından konusuyorum .sordum hastanedekı doktorlar bu konu hakkındakı dusuncelerı ne? aynen ıletıyorum ......doktora soracaktım odadan cıktıktan sonra aklıma geldı bende hemsıreye sordum doktorlar bu konu hakkında ne dıyor hastanenın doktorları kendılerı bu asıyı olmadıklarını ama vurduklarını ve beklemede olduklarını zaman gecsın bakalım dıyorlarmıs ve bu kısıyede vurmadılarkı asla grıp olmaması lazım ..ama sıze tavsıyem zature asısı mutlaka olun derım zaten televızyondada konusmaya basladılar benım 20013 kadar zature asım var yasarsam tekrar olurum.duydugumu paylastım .yorum sızlerın ....... .....zumruduanka
Bilgilendirmeniz ve öneriniz için teşekkürler Zümrüt hanım.Yalnız yaptırdığınız zatürre aşısı çok etkili olmalıki 20013 (Yirmibin on üç ) yılına kadar koruyacağını yazmışsınız yani 1800 yıldan fazla bir koruyuculuğu var

Tekrar teşekkürler..
Bütün bu şeraitten daha elim ve daha vahim olmak üzere, memleketin dahilinde, iktidara sahip olanlar gaflet ve dalalet ve hatta hiyanet içinde bulunabilirler. Hatta bu iktidar sahipleri şahsi menfaatlerini, müstevlilerin siyasi emelleriyle tevhit edebilirler !!!

KEMAL ATATÜRK

Öğretmenler ; Cumhuriyet sizden fikri hür,vicdanı hür,irfanı hür nesiller ister
KEMAL ATATÜRK
Cahit ERAYDIN isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla