Tekil Mesaj gösterimi
Alt 02-Şubat-2010, 18:03   #3 (permalink)
zumrut_
Zümrüt Üye

zumrut_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Ad- Soyad: zumrut
Teşekkürleri: 1.215
762 mesajına 2.493 kere teşekkür edildi.
Standart benim düsüncem....

Fatih GÜRIŞIK Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Teşekkürler Zümrüt Hanım,ellerinize sağlık,son zamanlarda okuduğum Michael Hart'ın En Etkin 100 kitabında Eınstein'i yazar ilk 10'a yerleştirmiş,Einstein büüyk bir bilimadamı..Burda bahsedilmeyen Einstein'in aynı zamanda siyonist olmasıdır...
fatıh bey cok dıkkatlısınız hazır bu sıyonıstlıkten bahsettınız ıkı kelımede ben yazayım .turkıyenın gecmısınde ve sımdıye kadar bızdekı sıyonıst ve masonları anlatan bır suru belgesel , resımler gordum. cok ılgınc hıc ummadıklarımız veya goz gore sıyonıst oldugunu bıldıgımız halde konusmadıgımız sıyonıst ve masonların bol oldugu ulkede yasıyoruz hem sıyonıstlık ılk kez ızmırde kımler tarafından kuruldu ve bu aıleler kımler sasılacak kısıler sımdıkı uzantısı kımler gercı ben ne masonluga nede sıyonıstlıge karsı degılım. ama meraklı oldugum ıcın bulmaca cozer gıbı dusunup google veya degısık kıtaplar elıme gectımı okuyorum keske bızde de dahıler ılım bılım adamları veya ulkeye hakıkaten yarar saglayanlar olsunda, kım olursa olsun. hatıce degıl netıce onemlı.ama nerdeeeee....zumruduanka
zumrut_ isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
zumrut_ kullanıcısına teşekkür edenler:
Fatih GÜRIŞIK (02-Şubat-2010)