Tekil Mesaj gösterimi
Alt 20-Şubat-2010, 14:49   #12 (permalink)
Cahit ERAYDIN
Bizim Coğrafya Yöneticisi

Cahit ERAYDIN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Teşekkürleri: 565
836 mesajına 4.324 kere teşekkür edildi.

nuzi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Bizler coğrafya öğretmenleri olarak ülkemizden ve dünyamızdan bağımsız varlıklar değiliz.Dolayısıyla ekonomi, siyaset ,spor, doğal olaylar ,öğretmenlerin özlük hakları vb.konulara da yer vermeliyiz.Burada sakın beni yanlış anlamayın,coğrafya konuşmayalım demiyorum.Zaten bu siteyi takip etmemizin birinci amacı bu
TEŞEKKÜRLER
Hocam biz zaten ülke olarak bağımsız olduğumuz söylenemez zaten,bağımlı bir ülkenin bağımlı varlıklarıyız ,hoş bazen bizim bir sosyal varlık olduğumuzu da kabul etmiyorlar ya neyse ( Bakın işte coğrafya dışı bir paylaşım size : )

Sevgili hocam yukarıdaki sözlerim bir yana ben sitemizde sadece coğrafya olsun,sadece coğrafya paylaşılsın demiyorum elbette ,şimdiye kadar da böyle bir fikir belirtmedim ,ben sitemizdeki paylaşımlarda coğrafyaya öncelik verilmesini bunun yanında da tuz,biber niteliğinde farklı konularında paylaşılmasını hep onaylamışımdır ama tabiki dozunu kaçırmamak şartıyla, çünkü burası öncelikle bir coğrafya sitesidir.Bu paylaşımlar yapılırkende olabildiğince dilbilgisine dikkat edilmesini üyelerimizden rica ediyorum,dilimizin deformasyona uğratılması bana hiç hoş gelmiyor

Öncelikle coğrafya sonra sitemize renk ve ahenk katan konulardaki paylaşımlarınızı bekliyor, tüm üyelerimizin bu geniş coğrafya ailesinin çok değerli fertleri olduğunu belirtmek istiyorum ..Sevgiyle kalın....
Bütün bu şeraitten daha elim ve daha vahim olmak üzere, memleketin dahilinde, iktidara sahip olanlar gaflet ve dalalet ve hatta hiyanet içinde bulunabilirler. Hatta bu iktidar sahipleri şahsi menfaatlerini, müstevlilerin siyasi emelleriyle tevhit edebilirler !!!

KEMAL ATATÜRK

Öğretmenler ; Cumhuriyet sizden fikri hür,vicdanı hür,irfanı hür nesiller ister
KEMAL ATATÜRK
Cahit ERAYDIN isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Cahit ERAYDIN kullanıcısına teşekkür edenler:
nuzi (02-Mart-2010)