Tekil Mesaj gösterimi
Alt 02-Nisan-2010, 00:06   #22 (permalink)
zumrut_
Zümrüt Üye

zumrut_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Ad- Soyad: zumrut
Teşekkürleri: 1.215
762 mesajına 2.493 kere teşekkür edildi.

Zümrüt hanım cok teşekkür ediyorum temennileriniz için. Fakat artık 30 lu yaşlardan yaşımı saymaya başlayacak olmak beni strese sokuyor 30 yaş sendromu bu dedikleri bu olsa gerek...
Sabah güneşi .30 yaşındayım , yaş saymaya başlamak strese sokuyor demeniz oldukça düşündürücü , üzücü . Aslında bir iki cevabınızı ilginç buldum. ( ama ben bana yazdığınıza yorum getireyim) Bazı simalar vardır olduğundan kart gösterir. Albenileri yoktur farkındadırlar .Birde hala bekarlarsa telaşa kapılırlar ve dediğiniz yaş sendromuna girerler.Oysaki her körün bir alıcısı vardır bilirsiniz )Şimdi gelelim size ...resminizi gördüm albenisi olan güzel,hoş bir bayansınız . Kendinize niye haksızlık yapıyorsunuz... Yaşınızın en güzel çağındasınız kıymetini bilin. Bazı insanlar yaşlansa bile güzel hoş albenileri vardır. Ne ilgiçtirki gençler tarafından hala kıskanılır.temennim sizde her yaşın güzelliğiyle sandromsuz ,stressiz .. asil ve asaletli bir şekilde o yaşlara gelebilmeniz dileğiyle işte o zaman ne mutlu size.......zümrüdüanka
zumrut_ isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla