Tekil Mesaj gösterimi
Alt 07-Mayıs-2010, 03:07   #30 (permalink)
zumrut_
Zümrüt Üye

zumrut_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Ad- Soyad: zumrut
Teşekkürleri: 1.215
762 mesajına 2.493 kere teşekkür edildi.
Standart Deşifre

İtiraf ediyorum.........Ben coğrafya dersini ve öğretmenimi hiç sevmezdim .Çünk buz gibi surat soğuk nevalenin tekiydi. Bir kere beni haksız yere yargılamıştı..uzun yıllar,geçti .. İnternette sörf yaparken coğrafya biz diye bir site çıktı ilginç bir konu gördüm sırf o konuyu okumak için üye oldum ve unuttum gitti . Aradan zaman geçti bir mesaj aldım....Sayın üye uzun zamandır yoksunuz aramızda sizi tekrar görmek isteriz ....İlk etapta şaşırdım sonra o kadar çok hoşuma gittiki anlatamam. Meğersem otomatik gelen bir yazı imiş ))olsun ..Aman arandım hemen kanala gireyim .Ve sonra coğrafya biz yazacağıma bizim coğrafya yazmışım ikide bir üye olun üye olun ya ben üye olmuştum. Hem kızıyorum hemde arandım diye nezaketen girmek için tekrardan üye oldum. Oldum ama yanlış kanala üye olmuşum. Epey bir zaman anlamadımişte benim coğrafyayı sevmeye başlamamın hıkayesi .Tabi bizim coğrafya sitesıne uzun zaman girmeyince arayan soran yok öldükmü kaldıkmı diye ...Ama bizim coğrafyanın saygın yönetici,değerli hocaları sayesinde coğrafyayı sevmeye eksık coğrafya kültürümü geliştirmeye de başlamıştım. Ogündür bu gündür bizim coğrafya sitesi ve coğrafyayı seviyorum.okuduğunuz için teşekkürler hepiniz değerlisiniz......zümrüdüanka

Konu zumrut_ tarafından (07-Mayıs-2010 Saat 03:43 ) değiştirilmiştir. Sebep: aynı kelimeyi iki ayrı yerde kullanmışım onun için
zumrut_ isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
zumrut_ kullanıcısına teşekkür edenler:
SİMAY (07-Mayıs-2010)