Tekil Mesaj gösterimi
Alt 11-Mayıs-2010, 12:25   #25 (permalink)
ozge_001
Özel Üye

Teşekkürleri: 236
231 mesajına 923 kere teşekkür edildi.

SİMAY Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
hayır tam tersi hanımefendi
bende sizin gibi düşünüyordum ama fakültemiz de yapılan konferansdan sonra fikrim degişti eger ehli hocalarımız prof. konferans düzenlerse sizde katılırsanız o denli bir bilinçlenmeye ön ayak olunur diye düşünüyorum milet çağ atladı biz halen rüzgar enerjisi güneş enerjisi neyimiz eyetmiyorun davasını veriyoruz
ilk açıklamamı okursanız özge bu soruyu sormazdınız ikinci kez tekrar etmek istemiyorum karadenizde degil dogu tarafında kurulması tercihim orası kayalık bölge
kurulmazsada nüklüer santral biz dış ülkelere el mahkum olmaya devam edeceğiz oda bir türkiye gerçeği

Hanımefendi bir genç olarak karşıyım ve bunda da haklı mazeretlerim var ... Sizin düşüncenize'de saygım var yanlış anlamayın ...

Bide şöyle düşünün santral kurulmasa en fazla maliyemiz zarar görür.hııı yok kurulurda olumsuz sonuçları olduğu anlaşılırsa Türk neslinin geleceği zarar görür,doğa zarar görür bunun sorumluluğunu kim alabilir üzerine...?

Doğu Anadolu bölgesinin dağlık olduğundan ve oraya kurulması gerekdiğinden söz etmişsiniz ...Sorarım size Antalya bölümü düz bir alan mı ? Tabiki HAYIR değil mi ! Güneşli gün sayısının en fazla olduğu yöre oraya kursunlar güneş panellerini bir çok ülke güneş panellerini kullanabilirken biz kullanamıyoruz . Bizim sorunumuz elimizde olanlarla üretim yapamıyoruzzz..... En kısa yoldan en çok enerji gelsende gerisi hikaye zihniyetindeyiz ... Şimdi sorarım size yanlış olan benmiyim ... Ben daha öğrenciyim coğrafya yı kazansamda bu konuda uzmanlıkda yapsam fikrim değişmezzz....

İnsanoğlu elindekinin kıymetini bilmeliiii!!!!!
ozge_001 isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
ozge_001 kullanıcısına teşekkür eden 2 üye:
gokhans (12-Mayıs-2010), SİMAY (11-Mayıs-2010)