Tekil Mesaj gösterimi
Alt 13-Haziran-2010, 23:35   #10 (permalink)
zumrut_
Zümrüt Üye

zumrut_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Ad- Soyad: zumrut
Teşekkürleri: 1.215
762 mesajına 2.493 kere teşekkür edildi.

hangi kesim olursa olsun adam gibi çalışan çok az. 0 parti bu parti olayı değil.hangi birini anlatayım yahu. Devletin insanlara verdiği hakları kendi doğrultularında istediği gibi kullanarak acımasızca bizi harcıyorlar heleki sessiz olma. Hangi merciye giderseniz gidin hep zorluk çıkarıyorlar, ben mecburmuyum hakkımı kavga dövüşle almaya. Umurlarında bile değil...Vah zavallı memurlara haa...... Bu arada 5 yıl süren yüzde yüz haklı olduğum davayı adli tıp yüzünden kaybettim çünki karşı taraflar çok güçlü insan hakları mahkemesine gidecek .....şimdi soruyorum birbirlerini harcıyan insanların hakkı içinmi mücadele edeceğim.. Çok komik ya ... bunlar için çığıtkanlık yaparsam aklımdan şüpheye düşerim... kendimizi düzeltirsek sorun kalkar çünki düzgün insan olur düzgün çalışırız. kütü memur, kötü hakim. kötü doktor, kötü, avukat kötü adaletde olmaz . Kütü olanların hakkını savunursam demekki bende kötüyüm.Elbet ülkemde benim gibi düşünende vardır ama işimiz çok zor çünki ....Kuzu postuna bürünmüş tilkileriz.......Zümrüdüanka
zumrut_ isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
zumrut_ kullanıcısına teşekkür edenler:
GUNBAN (13-Haziran-2010)