Tekil Mesaj gösterimi
Alt 05-Temmuz-2010, 18:06   #1 (permalink)
zumrut_
Zümrüt Üye

zumrut_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Ad- Soyad: zumrut
Teşekkürleri: 1.215
762 mesajına 2.493 kere teşekkür edildi.
Standart Dünya'nın En İlginç Okulları.. (FOTO)

/2009 - İlginç yapıları iLe OkuLLar

Kategori: ResimLer
Dünya'nın İlginç Okulları.. (FOTO)
Avustralya, Melbourne, Victorian Sanat Koleji

Singapur'daki Sanat, Tasarım ve Medya okulu, Nanyang Teknoloji Üniversitesi, Yeşil Çatılı Kampüs

Massachusetts Teknoloji Enstitüsü, Ray and Maria Stata Merkezi

İspanya, La Orotava, Rafael Arozarena Lisesi

Nottingham Üniversitesi, Jubilee Kampüsü

Yorum Yaz! İlginç Okul Servisi Balıkesir'in Edremit İlçesine Bağlı Zeytinli Beldesinde At Arabasıyla Sütçülük Yapan 74 Yaşındaki Abdullah Kocaer, Her Gün Mahalledeki Öğrencileri At Arabası ile Okullarına Götürüp Getiriyor.

Balıkesir'in Edremit ilçesine bağlı Zeytinli beldesinde at arabasıyla sütçülük yapan 74 yaşındaki Abdullah Kocaer, her gün mahalledeki öğrencileri at arabası ile okullarına götürüp getiriyor.
Beldede 37 yıldır sütçülük yaptığı bilinen 74 yaşındaki mahallelinin sütçü dedesi Abdullah Kocaer, süt sattığı at arabasıyla her gün mahalledeki öğrencilere ücretsiz okul servisi hizmeti veriyor. Altınkum Mahallesi'nde at arabasıyla birlikte uzun yıllardan beri sütçülük yapan sütçü dede, mahallede okula giden öğrencileri hemen her gün at arabasına bindirerek, okullarına kadar götürüyor. Bu durumdan son derece mutlu olduğunu belirten Abdullah Kocaer, "Ben ilkokulu bitirdim. Okumayı çok istedim, ama okuyamadım. Okula çok yaya gittim geldim. Okullardaki ulaşım sıkıntısını çok iyi bilirim. O yüzden süt sattığım mahallenin çocuklarını okula kadar götürerek, hem onları yürümekten kurtarıyorum, hem de bana yolda arkadaş oluyorlar" şeklinde konuştu. (SŞ-MŞ) ...Yorum sizin.. Dünya'nın İlginç Okulları.. (FOTO)..Z

zumrut_ isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
zumrut_ kullanıcısına teşekkür eden 3 üye:
bahriaskin (09-Temmuz-2010), Cahit ERAYDIN (05-Temmuz-2010), Fatih GÜRIŞIK (08-Temmuz-2010)