Tekil Mesaj gösterimi
Alt 17-Temmuz-2010, 21:25   #7 (permalink)
Cns
Yeni Üye

Cns - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Teşekkürleri: 15
0 mesajına 0 kere teşekkür edildi.

tuğba benden önce davranmış ama ben konu açmayı bilmiyorum Hakan öğretmenim;benim için sadece en en çok sevdiğim öğretmenim değil 2.babam,hayatta en çok değer verdiğim insanlardan biri,kalbini kırmayı istediğim en son kişi...onu ne kadar çok sevdiğimi kendisi zaten biliyor...o kadar anlayışlı birisi ki yaptığım hatalara rağmen bana sırtını dönmedi...aslında farkında olmasada benim için çok büyük bir tutuncak dal oldu...düşünceleriyle,hareketl eriyle kendisini o kadar çok benimsedim ki..benim için ulaşılması zor bir idolüm oldu...bazen abarttığımı söylüyorsunuz ama siz gerçekten o kadar iyi birisnz ki sizin için az bile...duygularımı yeterince net anlatamıyorum(bunları yazarken gözlerim doldu ama yüzümde de bir tebessüm oluştu)... Hakan öğretmenim iyiki sizi tanıma fırsatı bulmuşum iyiki doğmuşsunuz iyiki ulaşılması zor bir idolüm olmuşsunuz...umarım hayatınz boyunca sizi rahatsız etme potansiyeli en yüksek öğrencinz olurum... sizi çok ama çok seviyorum sevdiklerinzle nice mutlu yılllara...

Sana gitme demeyeceğim.
Üşüyorsun ceketimi al.
Günün en güzel saatleri bunlar.
Yanımda kal.

Sana gitme demeyeceğim.
Gene de sen bilirsin.
Yalanlar istiyorsan yalanlar söyleyeyim,
İncinirsin.

Sana gitme demeyeceğim.
Ama gitme Lavinia.
Adını gizleyeceğim,
Sen de bilme Lavinia