Tekil Mesaj gösterimi
Alt 21-Haziran-2009, 16:17   #5 (permalink)
zumrut_
Zümrüt Üye

zumrut_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Ad- Soyad: zumrut
Teşekkürleri: 1.215
762 mesajına 2.493 kere teşekkür edildi.

bu konuya ben baska bir gozle bakiyorum ...kadinlar neden kendileri birlesip bu gibi olaylara karsi cikmiyorlar kadin haklari savunuculari nerelerde. kimlerin hakkini savunuyor hic anlamis degilim.erkekleri doguran yetistiren ve sacma sapan cahil fikirleri asilayan yine kadindir.sonra ***ayet eden gene kadin.bir kadin olarak hak arayamiyorsak demekki kisiliklerimiz gelismemis umursamaz cahil kalmisiz. sadece kadin programlari seyredip sak saklayalim . sonra...universite diplomalarini ceyiz yapip sandiga koy koca bekle.buldunmu ekmek elden su golden.. bir kisi calisir kac kisi beslenir soruyorum ...sonra maaslar kotu feryat figan .....bir elin nesi var iki elin sesi atasozu... ya uygulayan kac kisi ...bayanlarda calisirsa bu olay otamatikman ortadan zaten kalkar her yeni dogan erkek cocuklarina anneler evde oturur babalar calisir ogretirsek kizlarada sen kizsin onu yapamaz bunu yapamaz sartlandirak buyutursek sonucta boyle zavalli acilarin kadinlarini oynariz......cagdas akilli calisan eve katkida bulunan bayanlara sozum yok....... onlarda azinlikta. yetistirdikleri cocuklar......................
ona gore kiz erkek ayirimi ogretilmeden yetisir. cozum burda. ilk milli bakanimiz kadin... ilk valimiz kadin... diye diye buyutup hayret eder gibi konusmayiz ...bu gibi anketlerde yapmayiz ..bu anketlere ses versinler ses.... vurdum duymaz ayvaz kasap.........zumruduanka
zumrut_ isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla