Tekil Mesaj gösterimi
Alt 08-Eylül-2010, 23:39   #4 (permalink)
zumrut_
Zümrüt Üye

zumrut_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Ad- Soyad: zumrut
Teşekkürleri: 1.215
762 mesajına 2.493 kere teşekkür edildi.
Standart Ah o bayramlar

Cahit ERAYDIN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
İnsanlar hep çocukluk günlerindeki bayramları özlerler,aslında özlenen eski bayramlar değil , asıl özlenen ÇOCUKLUK GÜNLERİDİR...

Çocuksu sevinçlerle dolu nice bayramlara.................... ....
Evet aynen öyle .. Kayık salıncağa binmiştim o zamanlar kloş etekler modaydı korkudan sıkı sıkı tutup sallanıyorduk işte... Derken benim etekler yukarı uçtu tabi klasık bağırmalarayyyy,filan, salıncaktan indiğimde milletin suratına nasıl bakacaktım rezil olmuştum Sanki herkes beni görmüştü veya seyretmişti.. henüz yeni yeni genç kız ayakları, genç delikanlı ayaklarında olan bir ahbabımızda ordaydı...o askeri albay savcı oldu ben Türkiye rüzgarının dışarılara attığı kişi ..ama dostluğumuz asla bozulmadı bir bayramda onlardaydım.Dediki ya eski bayramlar ne güzeldi, biz bayram yerine ekstra gider beklerdik kızlar salıncağa binsinde etekleri acılsın .Tabi benim aklıma hemen o olay geldi.. Eşi çok değer verdiğim arkadaşım başladı,vay ben seni öyle bilmezdim filan..Dedim dur daha bitmedi bu varya bu eteklerimin acıldığnı gördü, günlerce namus gitti diye alay ettiğini deşifre ediyorum dedim tabi kahkahalar... Çocukluğumuzdaki güzel bir bayram gününü yıllar sonra gene bir bayram gününde paylaşlaşıp gülmek beni çok mutlu etmişti.. Anılardan ....Zümrüdüanka
zumrut_ isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
zumrut_ kullanıcısına teşekkür eden 2 üye:
GUNBAN (09-Eylül-2010), ozge_001 (09-Eylül-2010)