Tekil Mesaj gösterimi
Alt 24-Ekim-2010, 20:08   #45 (permalink)
zumrut_
Zümrüt Üye

zumrut_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Ad- Soyad: zumrut
Teşekkürleri: 1.215
762 mesajına 2.493 kere teşekkür edildi.

Cahit ERAYDIN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Zümrüt hanım,keşke size o sunumu hazırlayan kişi sunumu bir yükleme sitesi aracılığı ile paylaşıma açsaydı,sizde bu sayede siteye dosya nasıl yüklenir öğrenmiş olurdunuz,ama sizin bu işi başaracağınızdan adım gibi eminim ,sizin elinizden kurtulamaz ,ha gayret Zümrüt hanım
hiç sormayın Cahit bey öyle üzüldümki ama şimdi dosya başka bir şekilde yükleniyor uzun sürecek o zaman olacakmış göya bilemem yoksa öyle duracak. Elbet birisi sorunu cözerde ne zaman nerde bu işin erbabını bulurum o önemli o zaman gönderirim . Lafta herkes heker iş esasa döküldümü tırt hem sonra Cahit bey teknolojiyi inanın sevmiyorum sıkıntı basıyor bana, belki birgün öğrenirim. Komik ama tamir işleri,mesela boya, antik eşya tamirleri evde tüm tıkanma olursa nasıl olursa olsun açmak için insan çağırmam açarım. çekiç kelpeten persüs tornavida hatta testere, Keser biçer tamir yaparım ama bilgisayar beni çok sinirlendiriyor gerçi ilk bilgisayarımı açtım kurcaladım temizledim göya, sonrada çöpe bastım))).....ya....Zümrüdüa nka

Konu Cahit ERAYDIN tarafından (25-Ekim-2010 Saat 17:22 ) değiştirilmiştir.
zumrut_ isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla