Tekil Mesaj gösterimi
Alt 10-Aralık-2010, 23:31   #6 (permalink)
pardus
Süper Moderatör

pardus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Teşekkürleri: 183
77 mesajına 1.140 kere teşekkür edildi.

Cahit ERAYDIN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Güngör hocam Erzurum ve Yalova'da Müdür ve Müdür yardımcılarına yönelik seminerde söylenilenler resmiyet kazansaydı tüm okullara resmi bir yazı ile duyurulur ve tek tip bir uygulama yapılırdı,kaldıki seminerde söylenilenlerde çok mantıksız.İşte bu nedenlede herkes mecburen farklı bir uygulama yapıyor,bu kaosun tek müsebbibi bakanlığın bizzat kendisidir,bizlerin bu konudaki yapmış olduğumuz uygulamalarıma eleştiri getirmeye en ufak bir hakkı dahi yoktur,neredeyse birinci dönem bitecek daha bir sonuca ulaşılamadı.Biz okulumuzda dersleri ayrı ayrı değerlendirerek ve her iki dersten her dönem 2'şer yazılı yani toplam 4 sınav yaparak bu seneyi bu şekilde çıkaracağız,zaten yazılıları ayrı ayrı yaptık.3 yazılı sınav yapılıp iki dersede o notların verilmesi çok mantık dışı bir uygulama,savunulur hiç bir yanı yok bence...

Adnan hocam yaptığınız paylaşım için teşekkür ediyorum,ellerinize sağlık...
aynen bende sizin gibi düşünüyorum ve bizde 4 yazılı yapacağız çünkü sebep nolursa olsun sonuç olarak ortada iki ders var dolayısıyla ikişer yazılı yapmak bana daha mantıklı geliyor güngör hocamın dediği dersten kalma konusunda da haklı ama ben zaten öğrencilere durumu izah etttim ve seçmeli diye yaptığım yazılıyı biraz daha kolay sordum kalan olursa da bırakmam sıkıntı çekmek istemiyorum açıkçası
pardus isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla