Tekil Mesaj gösterimi
Alt 27-Ocak-2011, 01:20   #18 (permalink)
zumrut_
Zümrüt Üye

zumrut_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Ad- Soyad: zumrut
Teşekkürleri: 1.215
762 mesajına 2.493 kere teşekkür edildi.

Türkiyede benzin yiyecek çok pahalı aslında her şey pahalı . Bir kaç ülkenin fiatları ile kıyasladığım zaman hakikaten haklısınız. Et inanılmaz pahalı ev kiraları aynen . Ama her şeye rağmen bakıyorum arabasız kişi yok hemde son modeller tatıl yerleri bayramlarda zıngazıng dolu yer bulamıyorsunuz, çarşıya gidiyorum tüm lokantalar dolu kuyumcular ,berberler, butikler dolu. Her yer dolu dolu dolu...ha birde ufak çocukların bile cep telofonları var her odada televizyon bilgisayar, yeme içme yerinde aşağı yukarı maaşlar belli , peki nasıl oluyor para nerelerden bulunuyor ? biliyorum sizler hemen siz bir kesimden bahsediyorsunuz diyeceksiniz bunun cevabınıda vereyim köyleri inceledim orayı burayı inceledim mesela dışardan bakıldığında gece kondu, içine girdiğinde saray sanki ..kimde para yok biliyormusunuz tembellerde alkoliklerde kumarbazlarda e musade edinde onlarda da olmasın acımıyorumda çok tembel tanıyorum ben o paraya calışmam deyip utanmadan dışarı cıkıp işsizim diye bağırıyor. iş bulup çalışanlarda yerini sağlamlaştırdımı doğru dürüst vazıfe yapmıyorlar salla baş al maaş bu arada herkes çok şık giyiniyor kadını erkeği bu ülkem insanı parayı nerden buluyor kusuruma bakmayın görüşümü belirttim saygılar.....Zümrüt
zumrut_ isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla