Tekil Mesaj gösterimi
Alt 27-Ocak-2011, 22:04   #19 (permalink)
Tugay NAYKI
Bizim Coğrafya Yöneticisi

Ad- Soyad: Mustafa Yıldız
Teşekkürleri: 2.435
1.608 mesajına 9.665 kere teşekkür edildi.

zumrut_ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Türkiyede benzin yiyecek çok pahalı aslında her şey pahalı . Bir kaç ülkenin fiatları ile kıyasladığım zaman hakikaten haklısınız. Et inanılmaz pahalı ev kiraları aynen . Ama her şeye rağmen bakıyorum arabasız kişi yok hemde son modeller tatıl yerleri bayramlarda zıngazıng dolu yer bulamıyorsunuz, çarşıya gidiyorum tüm lokantalar dolu kuyumcular ,berberler, butikler dolu. Her yer dolu dolu dolu...ha birde ufak çocukların bile cep telofonları var her odada televizyon bilgisayar, yeme içme yerinde aşağı yukarı maaşlar belli , peki nasıl oluyor para nerelerden bulunuyor ? biliyorum sizler hemen siz bir kesimden bahsediyorsunuz diyeceksiniz bunun cevabınıda vereyim köyleri inceledim orayı burayı inceledim mesela dışardan bakıldığında gece kondu, içine girdiğinde saray sanki ..kimde para yok biliyormusunuz tembellerde alkoliklerde kumarbazlarda e musade edinde onlarda da olmasın acımıyorumda çok tembel tanıyorum ben o paraya calışmam deyip utanmadan dışarı cıkıp işsizim diye bağırıyor. iş bulup çalışanlarda yerini sağlamlaştırdımı doğru dürüst vazıfe yapmıyorlar salla baş al maaş bu arada herkes çok şık giyiniyor kadını erkeği bu ülkem insanı parayı nerden buluyor kusuruma bakmayın görüşümü belirttim saygılar.....Zümrüt
Benzin, elektrik, et zamları geneli ilgilendirdiği için mutlaka durumu iyi olmayanlar etkilenecektir ama özellikle benzin zammı arabası olmayanları da herkesi ilgilendiriyor, benzin fiyatı yarıya insin herşey ucuzlayacaktır zümrüt hanım.. Birde neden vergiden bile vergi alan bir ülkeyiz? Neden dünyanın en pahalı benzinini kullanıyoruz anlayamadığım okadar çok şey var ki..

Nihat GENÇ

Cumhuriyet onurla yaşar! Cumhuriyet bağımsızlıktır, onurumuzdur, dirliğimizdir, bereketimizdir, Nasrettin Hoca'dır, Yunus Emre'dir, bütün bu değerleri çocuklarımıza anlatmaktır. Onur ve şeref kazınmış ve çıkartılmıştır bu topraklardan. Böyle cumhuriyet olacaksa hiç olmasın, yıkılır bir tanesi daha yapılır.

Nihat GENÇ
[/SIZE]
Tugay NAYKI isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Tugay NAYKI kullanıcısına teşekkür edenler:
zumrut_ (27-Ocak-2011)