Tekil Mesaj gösterimi
Alt 30-Mayıs-2011, 02:43   #6 (permalink)
Aslışah Neval
Yeni Üye

Aslışah Neval - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Teşekkürleri: 7
4 mesajına 6 kere teşekkür edildi.

Bunu yapanlar nasıl olurda Bizim dini bayramımızı eleştirirler anlamıyorum onların böyle vahşice balina kesmesi doğalsa bizimde kurban bayramında kurban kesmemiz doğal peki onlar niye doğal karşılamıyorlar Zümrüt Hanım. ! kendilerine gelince kabul ediyorlar Türklere Müslümanlara gelince barbar demesini biliyorlar. Konu ırk ve dinde deil bunu müslümanlar ve başkaları yapsa yine eleştirirdim çünkü ortada bir katliam vahşet var. ! Sosyal paylaşım sitelerinde de herkes bu duruma karşı. Kendi yaptıklarının farkında değiller yada işlerine gelmiyor...Avlamanın daha insancıl bir yöntemini bulabilirler mesela. Hem biz hayvanları böyle canice kesip biçmiyoruz bunlar hayvanları acı çektirerek öldürüyorlar çoğunluğu yarı canlı yarı ölü kalıyor her taraf kan gölüne dönüor , doğayı ve ekolojik dengeyi katlediyorlar....Sinirlendiğim iz nokta bu. !Ağır ithamlarda bulunmuyorum olanları sölüyorum...!!! Sözün bittiği yerdeyiz. ! Hem onlar bizi laf olsun diye eleştiriyorlar sanki onların yedikleri et tarladamı yetişiyor Sayın Zümrüt Hanım...Dediğiniz gibi Dünyanın her tarafında bu gibi olaylara duyarlı insanların yürüyüş veya protestoları mevcut ama gördüğüm kadarıyla yeterli değil...!Avlamanın daha insancıl bir yöntemini bulabilirler. ! Eleştirdiğimiz nokta burası dikkatinizi çekerim. !

Kalsa da Son Nefesim, ÖLÜMÜNE KEMALİZM !!! BİZ MUSTAFA KEMAL ATATÜRK'ÜN ASKERLERİYİZ...!!!

Konu Aslışah Neval tarafından (30-Mayıs-2011 Saat 03:02 ) değiştirilmiştir.
Aslışah Neval isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Aslışah Neval kullanıcısına teşekkür eden 2 üye:
MELİH KESKİN (30-Mayıs-2011), selimcan (30-Mayıs-2011)