Tekil Mesaj gösterimi
Alt 09-Temmuz-2011, 09:38   #6 (permalink)
SoneR
Bizim Coğrafya Admini

SoneR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Ad- Soyad: Soner
Teşekkürleri: 29
82 mesajına 260 kere teşekkür edildi.

GUNBAN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Soner Kardeş; bu yeni uygulama için teşekkür ediyorum. Bu sayede linkini verdiğimiz You Tube ve İzlesene videolarını doğrudan izleme imkanı bulacağız. Google videoları için de bir çözüm bulursanız seviniriz. Koray Dağ Öğretmenimin paylaştığı bir videoyu da ben örnek olarak paylaşayım.

BORKED
Güngör hocam sizin bu herşeyi çabucak kavramanıza hayranım biraz zorlarsanız benim elimde ne var ne yok alacaksınız valla . Ayrıca google video sistemini de ekleyeceğim hemen harici bir video sitesinin de sistemini eklememi isterseniz bu mesaja cevap vererek bana bildirebilirsiniz.

Cahit ERAYDIN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Çok güzel bir uygulama, başka sitelerde var bizde neden yok diye düşünüyor ve böyle bir şeyin olmasını çok istiyordum.
Teşekkürler Soner kardeşim sitemize farklı bir güzellik katacaktır bu uygulama..
Size gelince cahit hocam aşk olsun aklınızda olan bişeyi neden benimle paylaşmıyorsunuz başka sitelerde varsa bizde de vardır yada olabilir demektir

zumrut_ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Teşekkürler Soner bey .Sayenizde bizim sitedede var oldu.Böylece Cahit bey düşünmekten kurtuldu
Cahit hocam bana bi PM atsaydı kendisini yormaktan kurtulacaktı ama hayırlısı ne diyeyim

İki Devletiz

Forum Kuralları | Atatürk | Türkiye | Yardım | Arama | İletişim

Kesinlikle Özel Mesaj Yoluyla Yardım İstemeyiniz.
SoneR isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
SoneR kullanıcısına teşekkür eden 2 üye:
GUNBAN (09-Temmuz-2011), zumrut_ (09-Temmuz-2011)