Tekil Mesaj gösterimi
Alt 16-Ekim-2011, 15:36   #13 (permalink)
pardus
Süper Moderatör

pardus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Teşekkürleri: 183
77 mesajına 1.140 kere teşekkür edildi.
Standart Cevap: 12.Sınıf Seçmeli Coğrafya İle İlgili Bir So

serrabora Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Merhaba arkadaşlar
Beni merak ettiğim konu hakkında eğer deneyiminiz varsa bilgilendirirseniz sevinirim.
Konu şudur:
Meslek Lisesi 4 .sınıf seçmeli coğrafya dersi konuldu bu yıl bizim okulda.Ancak bu çocuklar lise 3 te coğrafya görmediler.Şimdi ben bu çocuklara lise 3 coğrafyasını oktmadan lise 4 mü okutacağım .Yoksa lise 3 mü okutacağım.bilemedim.Bu seneye kadar lise 2 den sonra coğrafya seçilmiyordu.O nedenle ne yapacağımı şaşırdım.Yardımcı olursanız seviirim.
Mehtap Yıldırım
talim terbiye kurulunun 23.09.2011 tarihinde yayınladığı coğrafya öğretim programındaki değişiklik ile 12.sınıf seçmeli coğrafya dersinin kazanımları belirlenmiştir. Bu karara göre 12.seçmeli coğrafya dersi içn 8 kazanımdan oluşan kazanım listesi belirlenmiştir.Bu kazanımları derste vermeniz gerekir.Güngör hocamın dediği doğrudur hangi sınıfın dersi ise o sınıfın kazanımını verirsiniz.Tabi bu kağıt üstünde böyle olacaktır.Aynı durum bende de var 12 fen sınıfına 2 saat dersim var ve ben en son kazanımları içeren bir yıllık plan yaptım ama derste YGS konuları işliyorum faydalanmak isterseniz yıllık plan aşağıdaki linkte ayrıca 12.sınıf seçmeli coğrafya dersinin kazanımlarını talim terbiyeden indirip bakın
12 A -SINIF SEÇMELİ 2 SAATLİK ( fen bölümü için).xls - 4shared.com - çevrimiçi dosya paylaşımı ve depolama - indir
HALİMİ DÜŞÜNÜP YANMA MEHMED'İM
KAVUŞMAK MI.. BELKİ...DAHA ÖLMEDİM

Afyon Lisesi Coğrafya Öğretmeni
pardus isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla