Tekil Mesaj gösterimi
Alt 04-Kasım-2011, 10:43   #5 (permalink)
SoneR
Bizim Coğrafya Admini

SoneR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Ad- Soyad: Soner
Teşekkürleri: 29
82 mesajına 260 kere teşekkür edildi.
Standart Cevap: Acil Teknik Yardım Çağrısı..!

zumrut_ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Tugay bey .....Ama aynı sorunu yaşıyorum ve çıkan yazıyı aynen size aktarıyorum..........Masanızda yada üye imzanızda 16 adet grafik kullandınız.Ön görülen grafik adedi ise 5 adettir .Lütfen geri giderek ön görülen adede indirin...... ....dün başka yazı çıkmıştı . Acaba benim bilgisayardamı gitmeyen bir şeyler var ? yazıdığım mesaj görünteleniyor anlamadım gitti ne olabilir ? ......Zaten günlerdir konu bulmada zorlanır oldum beynimmi durdu? sihirmi bozuldu? anlamadım gitti derken birde bu sorun eklendi yoksa nazarmı değdi )) hoş nazar filan inanmam ama ya doğruysa ......Tugay bey sorunumu çözmeye çalışın lütfen mektubum biraz uzunmu oldu ne? ha askalsın unutuyordum siteyede selam ederim teşekkürler
Zümrüt hanım merhabalar konuya biraz geç cevap veriyorum kusuruma bakmayın işler çok yoğun. Öncelikle sorunlarınız çözümü için kullandığınız tarayıcının çerezlerini düzenli temizlemenizi öneririm çünkü arka arkaya post gönderimlerind bende aynı sorunu yaşıyorum

Bir mesaja maksimum eklenecek resim adeti tarafımdan 5'e düşürülmüştü bunu sizlerin ihtiyacına göre attırabilirim. Eğer sizler için de uygunsa 15 yapalım bir daha bu tarz bir sorun yaşamayın

İki Devletiz

Forum Kuralları | Atatürk | Türkiye | Yardım | Arama | İletişim

Kesinlikle Özel Mesaj Yoluyla Yardım İstemeyiniz.
SoneR isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
SoneR kullanıcısına teşekkür eden 2 üye:
GUNBAN (04-Kasım-2011), zumrut_ (05-Kasım-2011)