Tekil Mesaj gösterimi
Alt 05-Kasım-2011, 04:44   #6 (permalink)
zumrut_
Zümrüt Üye

zumrut_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Ad- Soyad: zumrut
Teşekkürleri: 1.215
762 mesajına 2.493 kere teşekkür edildi.
Standart Cevap: TEKNİK YARDIM ÇAĞRISI

SoneR Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Zümrüt hanım merhabalar konuya biraz geç cevap veriyorum kusuruma bakmayın işler çok yoğun. Öncelikle sorunlarınız çözümü için kullandığınız tarayıcının çerezlerini düzenli temizlemenizi öneririm çünkü arka arkaya post gönderimlerind bende aynı sorunu yaşıyorum

Bir mesaja maksimum eklenecek resim adeti tarafımdan 5'e düşürülmüştü bunu sizlerin ihtiyacına göre attırabilirim. Eğer sizler için de uygunsa 15 yapalım bir daha bu tarz bir sorun yaşamayın
............

Merhaba Soner bey teknik arıza olmasa sizi aramızda hiç görmüyoruz. Gelelim meseleye uzun zamandır sorun yoktu. zaten bir aydan fazla siteye girmedim. Yani arka arkaya post göndermedim..2 neden durup dururken resim adedini 5 düşürdünüz ? gelin anlaşalım 15 resimde az.. Şu fakir sayfama ayrıcalık tanıyın herşey sınırsız olsun ne dersiniz Evet Soner bey malesef sorunlar devam ediyor bu seferde teşekkür tıkladım karşıma yetkili kişilerin sayfasına giriyorsun yasaklısınız yazısı musallat oldu.Lütfen beni bu sıkıntılardan kurtarın sıkıntı bastı teşekkürler.

Yalan dünya deriz ama yalan olan dünya değil insanlardır. Doğada, insanların ağzından çıkanlar hariç, her şey gerçektir. Yalancı çiçek, sahtekâr kuş, üçkâğıtçı balık yoktur

(Metin Münir)

zumrut_ isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla