Tekil Mesaj gösterimi
Alt 14-Kasım-2011, 17:17   #9 (permalink)
SoneR
Bizim Coğrafya Admini

SoneR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Ad- Soyad: Soner
Teşekkürleri: 29
82 mesajına 260 kere teşekkür edildi.
Standart Cevap: TEKNİK YARDIM ÇAĞRISI

zumrut_ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
...

Soner bey konuşmayı çerez meselesiyle açıyorum bilgisayar MacBook Apple mayısta aldım çerezleri kendisi otamatik temizlermiş tabi sevindim. Meğer bilgisayar tam türkçe değil yarısı ingilizceymiş. Çözüm windows yüklenmesi, dolaysıyla yarısı mac yarısı windows oldu . Ama mac hiç kullanmıyorum nasılsa otamatik çerezler temizleniyor ya.) fakat windows için geçerli değilmiş alındığı tarihten bu güne kadar çerezler dolmuş taşmış temizlenmesi bayağı sürdü 2 ci mesele bol resimli bir yazı bulup gönderdiğimde 5 taneyle sınırlı resim yasağımın, kalkıp kalkmadığını o zaman anlarım hoş sınırlardan kısıtlanmalardan nefret ederim . Anlamadığım şey durup dururken neden bu sınır getirildi ?Bizim coğrafyada yeni kanunlar çıkıyorsa? bizim coğrafya halkına neden yazıyla bildirilmiyor ? Haberim olsaydı 40 kere kopyala yapıştır uğraşıp durmazdım...Soner bey benim için bizim coğrafya yetkili kişilere seslenip panelde değişiklik yapmama ricasında bulundunuz çok çok teşekkürler. Demekki büyüklerimiz böyle uygun görmüşler anladım çizilen sınırı aşmamaya gayret ederim Uğraşınız için tekrar teşekkürler Zümrüt.

Rica ederim Zümrüt hanım

Sitemizdeki adminlerimiz bu sorunun sadece sizde olduğunu sanmışlar sanıyorum o yüzden sizin profilinizde değişiklik yapma çabasına girmişlerdir buna emin olun.

Resim meselesi ise sitemiz artık çok büyüyor bir konuya 25 resim eklersek ve o konuyu haliyle aynı anda en az 100 kişi görüntülerse site biraz kasar ondan dolayı düşürülmüştü ama ihtiyaçlarımıza göre bunları her zaman arttırabiliriz.

Son durum ise içler acısı Neden bir MAC'e windows yüklettiniz? Tavsiyem MAC kullanmayı öğrenmenizden yana Şunuda söyleyeyim siz hangi işletim sistemini kullanırsanız kullanın paylaşımlarınıza etki etmeyeceğine eminim.

İki Devletiz

Forum Kuralları | Atatürk | Türkiye | Yardım | Arama | İletişim

Kesinlikle Özel Mesaj Yoluyla Yardım İstemeyiniz.
SoneR isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
SoneR kullanıcısına teşekkür edenler:
zumrut_ (14-Kasım-2011)