Tekil Mesaj gösterimi
Alt 02-Mayıs-2012, 11:38   #6 (permalink)
Cahit ERAYDIN
Bizim Coğrafya Yöneticisi

Cahit ERAYDIN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Teşekkürleri: 565
836 mesajına 4.324 kere teşekkür edildi.
Standart Cevap: M.e.b ortaöğretim kurumları yönetmeliği (t

Kısaca M.E.B öğrencilere şöyle demek istiyor;

Sevgili öğrenciler eğer birinci dönem yatmak istiyorsanız yatın ama ikinci dönem not ortalamanızı 70 yapın ben sizi başarılı kabul ederim keyfinize bakın,yok eğer “usta ben ikinci dönem yatmak istiyorum “ diyorsanız o zaman birinci dönem not ortalamanızı 90 yapınki ikinci dönem istediğiniz gibi yatın,hatta ben size 45 gün özürsüz devamsızlık devamsızlık hakkı da veriyorum onu da kullanır boylu boyunca yatarsın ,istersen buna raporda ekler daha çok yatarsın sevgili öğrenci,eğer ben nasıl sağlam bir eğitim alacağım o zaman diyorsan boş ver hiç öyle şeyler düşünme bak ben sana ne güzel kolaylıklar getiriyorum okumaman için,ayrıca lisede istersen evlenebilirsinde artık ,sana kimse karışamaz erkenden evlenir çoluk çocuğa kavuşur mesut bahtiyar yaşarsın,geçimini nasıl sağlayacağım ,aileme çocuklarıma nasıl bakacağım diye düşünme önemli değil bir şekilde o da olur kafana takma öyle şeyleri evlen . vs…. vs…..
Bütün bu şeraitten daha elim ve daha vahim olmak üzere, memleketin dahilinde, iktidara sahip olanlar gaflet ve dalalet ve hatta hiyanet içinde bulunabilirler. Hatta bu iktidar sahipleri şahsi menfaatlerini, müstevlilerin siyasi emelleriyle tevhit edebilirler !!!

KEMAL ATATÜRK

Öğretmenler ; Cumhuriyet sizden fikri hür,vicdanı hür,irfanı hür nesiller ister
KEMAL ATATÜRK

Konu Cahit ERAYDIN tarafından (04-Mayıs-2012 Saat 11:07 ) değiştirilmiştir.
Cahit ERAYDIN isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla