Tekil Mesaj gösterimi
Alt 03-Haziran-2012, 19:43   #1 (permalink)
meltemer
Yeni Üye

Teşekkürleri: 3
6 mesajına 15 kere teşekkür edildi.
Standart TÜBİTAK CBS ve Proje hazırlama eğitimi son gelişme

Değerli Arkadaşlar
11-22 Haziran 2012 tarihlerinde Afyon Kocatepe Üniversitesinde 2 hafta sürecek “Sosyal Bilimler Liseleri (SBL) ve Bilim ve Sanat Merkezleri (BİLSEM) Coğrafya Öğretmenlerine Yönelik Coğrafi Bilgi Sistemleri (CBS) Tabanlı Bilimsel Araştırma Projesi Yürütebilme Yeterliliklerini Geliştirme Kursu” yapılacaktır.
TÜBİTAK tarafından bu kurs desteklenmektedir. Katılımcıların yol, konaklama ve iaşeleri bu destekten karşılanacak ve katılımcılara “katılım sertifikası” verilecektir.
Başvurularınızı http://cbsprojeleri.com/ adresinin kayıt bölümünden yapabilirsiniz. Kontenjanlar sınırlıdır (25). Son müracaat 6 Haziran 2012, Çarşamba saat 17:00 ye kadardır. Çarşamba akşamı kursa katılımcı listesi kesinleşecek ve seçilen katılımcılara bu konuda bilgi verilecektir.
Ayrıca Afyonkarahisar İl Milli Eğitim Müdürlüğü kanalıyla Milli Eğitim Bakanlığına yazı yazılarak katılımcı arkadaşların 11-22 Haziran 2012 tarihlerinde görevli-izinli olduklarına dair yazının hızlı bir şekilde İl Milli Eğitim Müdürlüklerine ulaştırılmasına çalışılacaktır.
Başvurusu kabul edilen ve eğitime katılacak olan arkadaşlara kolaylık olması açısından mümkünse kişisel bilgisayarlarını( Laptop ) yanlarında getirmeleri rica olunur.

Yrd. Doç. Dr. Ünal YILDIRIM

meltemer isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
meltemer kullanıcısına teşekkür eden 4 üye:
adalet y. (05-Haziran-2012), floracgl (04-Haziran-2012), hacer barem (05-Haziran-2012), merve cangül (04-Haziran-2012)