Tekil Mesaj gösterimi
Alt 16-Temmuz-2009, 11:57   #22 (permalink)
Tugay NAYKI
Bizim Coğrafya Yöneticisi

Ad- Soyad: Mustafa Yıldız
Teşekkürleri: 2.435
1.608 mesajına 9.665 kere teşekkür edildi.

ozge_001 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Özge Dağtekir
Adana ticaret borsası lisesinde okuyorum,coğrafyayı 10 sınıf ta dersime giren ceren hocam sayesinde sevdim ve hemen bölümü mü değiştirdim ...Etrafımdaki o kadar kişinin kelimelerine hiçde aldırmadım...Ben ne istediğimi biliyorum çünkü COĞRAFYA ....
terazi burcuyum yükselenim koç her iki burcunda özelliklerini taşırım hentboll oyuncusuyum ama voleybol da oynuyorum....
Arkadaşlığa ve dostluğa çok önem veriyorum...şuan 12 sınıf oldum...öss denilen marotana girdim yani çok çalışmam gerektiğininde farkındayım...:( TUGAY HOCAM GİBİ GALATASARAYLIYIM....evin ortanca çocuğuyum benden küçük bir erkek ve benden bir yaş büyük ablam var... işte bu kadar...
İşte bilimsel bir açıklama, işte olay budur..

Nihat GENÇ

Cumhuriyet onurla yaşar! Cumhuriyet bağımsızlıktır, onurumuzdur, dirliğimizdir, bereketimizdir, Nasrettin Hoca'dır, Yunus Emre'dir, bütün bu değerleri çocuklarımıza anlatmaktır. Onur ve şeref kazınmış ve çıkartılmıştır bu topraklardan. Böyle cumhuriyet olacaksa hiç olmasın, yıkılır bir tanesi daha yapılır.

Nihat GENÇ
[/SIZE]
Tugay NAYKI isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla