Tekil Mesaj gösterimi
Alt 27-Ağustos-2009, 11:42   #15 (permalink)
Cahit ERAYDIN
Bizim Coğrafya Yöneticisi

Cahit ERAYDIN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Teşekkürleri: 565
836 mesajına 4.324 kere teşekkür edildi.

bazalt10 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Cd deki kriterlere göre Coğrafya Öğretmeni Özel Alan Yeterlik değerlendirme raporu oluşturmumız konusunda kendi yeterliliğimizi değerlendirmemiz isteniyor biraz komik olacak ama yapabilip yapamadıklarımızı rapor etmemiz isteniyor
Örneğin;Alan bilgisinde Metodolojiyi kullanmada Coğrafya biliminin tarihsel gelişimini açıklayabilip veya açıklayamama şeklinde bir ifadeyi rapor halinde sunacağız.
Hocam bu konuda İl Milli Eğitim Müdürlüğünden gelen yazıyı okudum ben,anladığım kadar daha henüz uygulamaya konmamış olan bu konu hakkında bizlerden görüş belirtmemizi istiyorlar,kendimizi değerlendirmemizi değil,eğer gerçekten öyle bir değerlendirme istiyorlarsa bu oldukça komik olur dediğiniz gibi.Yazılacak görüş belirtme konulu rapor hakkında daha henüz kimsede bir fikir oluşmuş değil sanırım,haberi olmayanda çok,işte bu nedenle ben bir örnek rapor görmek ,bir fikir edinmek istiyorum ,ama henüz bu yönde bir cevap gelmedi arkadaşlarımızdan
Bütün bu şeraitten daha elim ve daha vahim olmak üzere, memleketin dahilinde, iktidara sahip olanlar gaflet ve dalalet ve hatta hiyanet içinde bulunabilirler. Hatta bu iktidar sahipleri şahsi menfaatlerini, müstevlilerin siyasi emelleriyle tevhit edebilirler !!!

KEMAL ATATÜRK

Öğretmenler ; Cumhuriyet sizden fikri hür,vicdanı hür,irfanı hür nesiller ister
KEMAL ATATÜRK
Cahit ERAYDIN isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Cahit ERAYDIN kullanıcısına teşekkür edenler:
Ayşenur KILIÇ (29-Ağustos-2010)