Tekil Mesaj gösterimi
Alt 18-Eylül-2009, 00:51   #4 (permalink)
zumrut_
Zümrüt Üye

zumrut_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Ad- Soyad: zumrut
Teşekkürleri: 1.215
762 mesajına 2.493 kere teşekkür edildi.

Ama Türkiyede bu tür dernekler veya kurumlar yoktur.Türkiyede öğretmenler haklarını arayabilecekleri kendilerinin ellerinden tutan bir yapılanmaya ihtiyaçları vardır.........aslinda bu yaziyi daha once gonderecektim vac gectim sizlerden gelecek cevabi bekleyip oyle fikrimi beyan edeyim dedim .. yukarda okudugumuz yazi sahsen beni uzdu ulkede bu kadar ogretmen varken dernek veya kurum kuramadiysa oldukca dusundurucu... bundan kolay ne var .bizim cografyada hemen kuralim ) kurumun tabelasi benden olsun .......fak fuk, fondan ,hak hukuk, yapilanma.... bolumu, acalim ne dersiniz sayin ogretmenler...gorev tayini yapabilirim ))ilk tayini ben olayim ....iyi cay kahve yaparim. dosya tasir, soba yakarim, hademelik benden ...peygamber demisya ,bana bir harf ogretenin 40 yil kolesi olurum . bana okuma yazma ogrettiginiz icin sirtimda tasiyamam narinim. sizlere olan borcumu hademelikle oderim . ben tayinimi yaptim, karar sizin.........biraz espiri katayim dedim lutfen yanlis anlayan olmasin sonra uzulurum......zumruduanka,
zumrut_ isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla