Tekil Mesaj gösterimi
Alt 15-Ekim-2009, 16:10   #17 (permalink)
zumrut_
Zümrüt Üye

zumrut_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Ad- Soyad: zumrut
Teşekkürleri: 1.215
762 mesajına 2.493 kere teşekkür edildi.

aylar once hasankeyf icin ayni yaziyi okumus ,imzalamistim simdi bizim sitede. ayni yazi tekrar imzaladim ama sira no filan gormedim . genede bu gibi yerler icin seve seve her etkinlikte varim.buralari hangi akila hizmet ederek bozacaklar anlamis degilim .dunya ukleleri, iki yapisi oldumu, onu allayip pullayip, tarihi yer diye turisti ceker. bizde esi enderi olmayan yerleri yakip yikariz .ama imzalarimiz bir seye yarayacagini da hic sanmiyorum .onlar planladiklarini yapacaklar .iste o zaman kendimizi gosterelim.tum turkiye sehirlerinden otobusler kalksin. insandan duvar orulsun oralarda. hani secim zamanlarinda konvoy konvoy otobusler oluyar ya...... iste oyle bir sey... .oturdugumuz yerden iki imza ile bir sey yapamayiz gostermelik cigirtkanlik . birileri dugmeye bastimi nasil sokaklara dokulunuyor ? bu birileri gene dugmeye bassinda halk sokaklara dokulsun yapmazlar cunki cikarlari yokki....bu isleri organize edenler. cag atlandi dunya degisiyor sizler hala uc bes imza politikasi ile ugrasiyorsunuz baska bir seyler uretin .dokunulmasin tarihi yerlere.......zumruduanka
zumrut_ isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla