Tekil Mesaj gösterimi
Alt 26-Haziran-2009, 13:57   #2 (permalink)
zumrut_
Zümrüt Üye

zumrut_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Ad- Soyad: zumrut
Teşekkürleri: 1.215
762 mesajına 2.493 kere teşekkür edildi.

muzigin cenisi michael jakson .. yasamimda, en deger verdigim, sevdigim dunyanin en buyuk sanatcisi idi .sok oldum .hemen hemen hergun onun klibini,izlerken ic dunyamin dunyaya bakis acisinin yansimasi .sarki soylerken ,vucut hareketleri ,yuz mimikleri,bakislari,durusu konusurken o ses tonu.....nasil oldun michael jalson...... bulundugum ortamlarda hakkinda konusuldumu ileri geri ,kartallasip gagalardim laf edeni ...yillar oncesi... berlinde micael jakson bad konseri icin bilet aldim.sabaha karsi halk basladi konser alanina toplanmaya. yer tutmak , en onde olmak istiyordum biletler tukenmis karaborsa araniyor.simdi 250 euro olan para karsilig istediler verirmiyim hic tovbe...ne konserdi olamaz boyle bir sey ..ustumde beyaz takimlar vardi hava cok sicak. kalip gibi saga sola donmenizin imkan ihtimali yok .cikmak istersiniz mumkun degil cikamiyorsunuz.insanlarin ustune ara ara su fiskirtiyorlar fenalastim, yere dusemezsiniz, etrafiniz etten duvar eziliyordum .birileri sahneden yukariya beni cektiler arkada saglik gorevlileri cankurtaranlar siralanmis.duzeldim tabi.. sonra duvara cikardilar beni bir guzel oturup ordan seyrettim rahat rahat ..fenalasanlarii yukari cekerken o konserin alintilarinda varimdir mutlaka..dusunmustum bir kere daha konseri olsada gitsem .hayatimda iki kere konsere gittim oyle dandik konsercikler sevmem.....ah michael jakson olmek icin henuz genctin nasil oldun seni seviyorum ruhun sad olsun bende olene kadar seni unutmayacagim. hatiralardan paylastim sizinle ......zumruduanka
zumrut_ isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
zumrut_ kullanıcısına teşekkür edenler:
Ayçe Ezgi (26-Haziran-2009)